Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve.

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve.

Ne shitje apartament 2+1 me sip 130 m2, rezidence e re me ashensor ne qytet. Shitet i mobiluar.

Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 

Comments are closed.

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -