Apartament per shitje ne Pogradec

January 25, 2014|  Article By :   | 

Apartament 70 m2 plotesisht i mobiluar per shitje ne Pogradec me pamje nga liqeni. Rezidence e re me ashensor dhe punime cilesore. Cmimi 32 000 euro. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 069 51 96 069.

Comments are closed.

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -