Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe.

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe. Pozicionohet ne katin 3 -te ne rezidence te re. Disponon 3 dhoma gjumi,sallon kend kuzhine ne plan te hapur, 2 tualete. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 124 m2. Aktualisht i dhene me qera si zyre.

Per me shume informacion per apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. +355695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

Comments are closed.

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -