Apartament per qera ne Vlore ne Sheshin Pavaresia

Apartament per qira ne Vlore në qytet. 100 m2 – 250 euro/muaj, 2+1 plotesisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender, ne zonen e Sheshit Pavaresia. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Mobilim cilësor, disponon sistem ngrohje me kondicioner dhe pozicionohet ne katin e 4 te nje residence te re.

Per me shume informacion ju lutem kliko.

Kontaktoni agjentin imobiliar C21 Danushi, në telefon +355 33 205 821.

Comments are closed.

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -