Blog

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve.

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore tek Ish Shtepia e Oficereve. Ne shitje apartament 2+1 me sip 130 m2, rezidence e re me ashensor ne qytet. Shitet i mobiluar. Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!  

Read more »

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe.

Agjenci Imobiliare Danushi Property ju lutem kontaktoni ne tel. +355695196069 ose email danushi@propertyinvlora.com!

Apartament per shitje ne Tirane, Rruga Nikolla Tupe. Pozicionohet ne katin 3 -te ne rezidence te re. Disponon 3 dhoma gjumi,sallon kend kuzhine ne plan te hapur, 2 tualete. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 124 m2. Aktualisht i dhene me qera si zyre. Per me shume informacion per apartamentin ju...

Read more »

Keshilla per bleresit

November 12, 2016|  Article By :   | 

PESË HAPA DREJT SHTËPISË TUAJ TE ËNDRRAVE Përcaktoni kriteret e kërkimit tuaj Vendosni buxhetin tuaj Filloni kërkimin Koha për vendim Urime! Ju jeni një pronar i një shtëpie HAPI 1 PERCAKTONI KRITERET E KERKIMIT TUAJ Si e perfytyroni shtepine tuaj te endrrave? A doni një kopsht, një oxhak, apo një...

Read more »

Shisni ose Jepni me qera pronën tuaj!

are-you-sure-of-selling-your-home

Për të shitur apo Dhënë me qera pronën tuaj ju lutem  kontaktoni Agjencinë DANUSHI Real Estate. Prona juaj do të marketohet në mënyrë profesionale nga ekspertët tanë imobiliarë. DERGONI NE ADRESEN TONE TE EMAIL-it: danushi@propertyinvlora.com Të dhënat e pronës tuaj si:  Adresen, sipërfaqen, ndarjen e brendeshme, llojin e dokumentit të pronësise & planimetritë perkatëse...

Read more »

MENAXHIM I PRONES

renting-a-home-with-danushi-real-estate

PRONA JUAJ ESHTE NE DUAR TE SIGURTA Nëse ju doni diçka të bëre siç duhet, bëjeni vetë. Por nuk ndodh gjithmone keshtu. Merrni, për shembull, menaxhimin e pasurise tuaj. Kjo nuk është një detyrë e thjeshtë, pasi përfshin të gjitha llojet e çështjeve. Specialistet e pasurive te patundshme DANUSHI Real...

Read more »

Këshilla për marrjen me qera.

renting-house-through-professional-estate-agency-danushi-real-estate

KËSHILLA PËR MARRJEN ME QERA. 1. Përcaktoni kriteret e kërkimit tuaj 2. Vendosni buxhetin tuaj 3. Filloni kërkimin 4. Nënshkruajë një kontratë me qira 5. Zhvendosuni HAPI 1 PËRCAKTONI KRITERET E KËRKIMIT TUAJ Si do te ishte banesa/shtepia juaj me qera ideale? A doni një kuzhinë të pajisur, një oborr...

Read more »

Cfarë është dhe cfarë ofron “Mortgage Referral Program”.

Mortgage Referral Program është një servis inovativ dhe i suksesshem i krijuar nga DANUSHI Real Estate tashmë edhe ne Shqiperi. Ndërmjet ketij servisi klienti mund të zgjedhë mes kushteve më të mira bankare në treg për momentin dhe të ketë nje asistent personal që ta ndihmojë atë në hapat e marrjes...

Read more »

Projekti i Vijës Bregdetare të Vlorës. XDGA Studio nga Belgjika, përfaqësuar nga Xaveer de Geyter u shpall fitues.

apartamente me qera ne Vlore

U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. Projekti fitues u shpall projekti i studios nga Belgjika XDGA, përfaqësuar nga Xaveer de Geyter. Ky projekt u shpall nga një juri ndërkombëtare. Ky projekt shënon hapin e madh drejt Vlorës...

Read more »

Apartament per shitje ne Pogradec

January 25, 2014|  Article By :   | 

pogradec qytet

Apartament 70 m2 plotesisht i mobiluar per shitje ne Pogradec me pamje nga liqeni. Rezidence e re me ashensor dhe punime cilesore. Cmimi 32 000 euro. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 069 51 96 069.

Read more »

Apartament per qera ne Vlore ne Sheshin Pavaresia

Qyteti i Pogradecit

Apartament per qira ne Vlore në qytet. 100 m2 – 250 euro/muaj, 2+1 plotesisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender, ne zonen e Sheshit Pavaresia. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Mobilim cilësor, disponon...

Read more »

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -