Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore prane Sheshi Pavaresi

2
 • Cmimi: €53,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 102 m2
 • Nr. Listimi: 460

 • Afer detit
 • Apartamente per shitje ne Vlorë
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -