Detaje mbi Pronen

Ambient komercial per shitje ne Vlore

dyqan per shitje 01
  • Cmimi: €320,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 320 m2
  • Nr. Listimi: 503

Ambient komercial per shitje ne Vlore.Ambjenti ndodhet prane bulevardit kryesor dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje objekti te ri.Ne te gjithe siperfaqen jane bere punime te cilat e kane pershtatur per te qene i gatshem per aktivitete te ndryshme.Ka mundesi ndarje ne dy ambjente me hyrje te ndryshme.Cmimi mjaft i mire per zonen ne te cilen ndodhet.Per me shume detaje na kontaktoni.

  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -