Detaje mbi Pronen

Ambjent komercial bar per shitje ne Vlore, Sheshi Pavaresia.

Dyqan per shitje ne Vlore qender03
  • Cmimi: €260,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 4
  • Siperfaqe: 130 m2
  • Nr. Listimi: 573

  • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
  • Ne rruge kryesore
  • Prane Shetitores buze detit
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -