Detaje mbi Pronen

Ambient Komercial per shitje ne Vlore.

20151217_161736
  • Cmimi: €600,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 580 m2
  • Nr. Listimi: 715

Ambjent komercial & banimi per shitje ne qender te Vlores. Ndertese 2 kateshe me oborr, perbehet nga ambjent biznesi kati i pare dhe kati -1, apartament i bollshem ne katin e dyte me instalime kaldaje individuale dhe punime cilesore. Pozicion i favorshem per zhvillim aktivitete te ndryshme.
Per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Ne qender te qytetit
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -