Detaje mbi Pronen

Ambjent Komercial me qera ne Vlore prane autostrades

Ambjent Komercial me qera ne Vlore prane autostrades 11
  • Cmimi: €8,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 3640 m2
  • Nr. Listimi: 208

Ambjent Komercial me qera ne Vlore prane autostrades. Ndodhet ne vije te pare te Autostrades ne hyrje te Vlores. Ndertesa eshte mjaft cilesore dhe me arkitekture te vecante. Ambjentet e brendeshme jane te perfunduara dhe pershtaten lehte me biznesin qe do ushtrohet. Ndertesa eshte 3-kateshe + nje kat bodrum, me siperfaqe 560 m2/kati me ashensore, si dhe nje ambjent kapanon me siperfaqe 1400m2. Oborri i jashtem ka siperfaqe 5000 m2. Ekziston mundesia e ndarjes se ambjenteve dhe shfrytezimi per biznese te ndryshme. Cmimi i negociueshem.

Per me shume informacion dhe per nje vizite prane tij ju lutem na kontaktoni.

  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -