Detaje mbi Pronen

Shtepi 2 kateshe me qera ne Vlore Rruga Ali Demi

Vile 2 kateshe per qera ne Vlore (21)
  • Cmimi: €1,500
  • Kategoria: Vilë
  • Dhoma: 4
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 222 m2
  • Nr. Listimi: 353

Shtepi 2 kateshe me qera ne Vlore Rruga Ali Demi. Perbehet nga Sip. trualli 360 m2 dhe Sip ndertimi per kat 110.5 m2. Disponon 3 dhoma,1 tualet dhe korridor te bollshem ne cdo kat. Shkalle te brendshme me parmak druri. Planimetri funksionale e pershtashme per banim si dhe per ushtrimin e aktivitetve si klinike, zyra per kurse.

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

  • Garazh
  • Kondicioner
  • Ne rruge kryesore
  • Oborr

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -