Detaje mbi Pronen

Apartament 1+1 per qera ne Vlore, ne Lungomare

Apartament per qera ne Vlore
 • Cmimi: €200
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 62 m2

Apartament 1+1 per qera ne Vlore, ne Lungomare.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Ne Lungomare Vlore
 • Pamje nga deti
 • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -