Detaje mbi Pronen

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare, Vlore.

IMG-20190430-WA0000
  • Cmimi: €37,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 50 m2
  • Nr. Listimi: 853

Apartament 1+1, i mobiluar per shitje ne Lungomare, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -