Detaje mbi Pronen

Apartament 1+1 per shitje ne Skele Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore14
 • Cmimi: €45,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 67 m2
 • Nr. Listimi: 127

Apartament 1+1 per shitje ne Skele Vlore. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne katin e 9-te ne nje rezidence te re me ashensor. Disponon nje dhome gjumi , dhome ndenje me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje te portit Vlore. Plotesisht i mobiluar me nje stil modern. Punime shume cilesore . Lagje e qete banimi. Me certifikat pronesie.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne agjensi ne tel :+355 33 205 821!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Pamje nga deti
 • Prane rruges kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -