Detaje mbi Pronen

Apartament 120 m2 per shitje ne Vlore, Skele

apartament-per-shitje-ne-vlore-skele-9
 • Cmimi: €69,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 780

Apartament 120 m2 per shitje ne Vlore, Skele. Pershtatet dhe ne apartament 3+2.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 5
 • Me certifikate pronesie
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -