Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 per qera ne Lungomare, Vlore

20190502_103520
 • Cmimi: €600
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 150 m2
 • Nr. Listimi: 854

Apartament 2+1 per qera ne Lungomare, Vlore. Pozicionohet ne katin 9-te, disponon 50 m2 verande me pamje deti.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Rezidence e re
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -