Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Skele

Kendi i kuzhines
 • Cmimi: €75,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 125 m2

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Skele.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 3
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -