Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1per shitje ne Vlore, Bulevardi Ismail Qemali.

apartament-105-m2-per-shitje-ne-bulevardin-kryesor-vlore-1
 • Cmimi: €63,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 105 m2
 • Nr. Listimi: 773

Apartament 2+1per shitje ne Vlore, Bulevardi Ismail Qemali.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 3 Ballkone
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kati 4 Rezidencial
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Sallon & Kuzhine
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -