Detaje mbi Pronen

Apartament 3+1 me qera ne Vlore , qender

Apartment for rent in Vlora (2)
 • Cmimi: €450
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 154 m2
 • Nr. Listimi: 327

Apartament me qira në qendër të qytetit të Vlorës. Ndodhet në katin e tetë mbi Qendrën Tregtare QTU, në bulevardin kryesor. Mobiluar me mobilje moderne . Disponon një dhome ndenje të përbashkët me kuzhinen , tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon me pamje nga deti. Planimetri funksionale dhe plot dritë. Ka te instaluar një sistem alarmi dhe kondicioner në te gjithe apartamentin. Në dispozicion për kontratë afatgjate qiraje.
Për me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -