Detaje mbi Pronen

Apartament 65.5 m2 per shitje ne Radhime.

Apartamente 1+1 per shitje ne Radhime.
 • Cmimi: €42,575
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65.5 m2
 • Nr. Listimi: 760

Apartament 65.5 m2 per shitje ne Radhime. Apartamenti disponon sallon dhe kend kuzhine ne plan te hapur, dhome gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale dhe ballkon me pamje te detit.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -