Detaje mbi Pronen

Apartament 75 m2 per qera ne Vlore, tek Conad.

apartament-75-m2-me-qera-ne-vlore-qender-001
 • Cmimi: €120
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 75 m2
 • Nr. Listimi: 775

Apartament 75 m2 per qera ne Vlore, tek Conad. Disponon sallon kend kuzhine te mobiluar me akses ne ballkon, dhome gjumi me akses ne verande, tualet me dritare ne verande. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar ne kendin e kuzhines.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 7
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
 • Rezidence e re
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -