Detaje mbi Pronen

Apartament 75 m2 per shitje ne Vlore, Rruga Fejzo Mema

real-estate-agent-danushi-property-vlore
 • Cmimi: €47,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 75 m2
 • Nr. Listimi: 778

Apartament 75 m2 per shitje ne Vlore, Rruga Fejzo Mema.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 7
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -