Detaje mbi Pronen

Apartament 96 m2 per shitje ne Vlore, Bulevardi Ismail Qemali

apartament-75-m2-per-shitje-ne-vlore-qender12
 • Cmimi: €40,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 96 m2
 • Nr. Listimi: 781

Apartament 96 m2 per shitje ne Vlore, Bulevardi Ismail Qemali. Apartamenti perfshin ne siperfaqen totale 21 m2 verande.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni
e tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kati 5 banim
 • Kuzhine e mobiluar
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -