Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Rruga Cajupi

pamje-nga-bulevardi-kryesor
 • Cmimi: €50,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 98.7 m2
 • Nr. Listimi: 779

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Rruga Cajupi.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kati i 6
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -