Detaje mbi Pronen

Apartament garzonier per shitje ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova.

Apartament 46 m2 per shitje ne Vlore, 4
 • Cmimi: €40,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 46 m2
 • Nr. Listimi: 787

Apartament garzonier per shitje ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova. Pozicionohet vetem 50 m larg plazhit dhe shetitores bregdetare, plotesisht i mobiluar, gati per te banuar. Blini sot shtepine tuaj te pushimeve ne Bregdetin Jonian!
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -