Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi per qera ne Vlore, Rruga Haziz Xhyheri.

Garsonier pushimi me qera ne Vlore Lungomare 0
 • Cmimi: €25
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 32 m2
 • Nr. Listimi: 525

Apartament studio per qera ne Vlore Uji i Ftohte. Garzoniera ndodhet ne rezidence te re me ashensor vetem 50 metra larg plazhit ne Ujin e Ftohte. Disponon 1 dhome me kend kuzhine, tualet, ballkon me pamje te detit. Plotesisht i mobiluar.
Per detaje ju lutem na kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -