Detaje mbi Pronen

Apartament komod per pushime ne Radhime Vlore

Plazh Radhime Vlora (1)
 • Cmimi: €50
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 552

Apartament pushimi ne Radhime prane plazhit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi rezidencial buze te detit Radhime. Plotesisht i mobiluar me nje stil modern . Disponon nje dhome gjumi te pajisur me shtrat matrimonial dhe nje shtrat marinar , dollap , Tv plazem , kuzhine me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, sobe gatimi me furre , frigorifer, tavoline ngrenie, kondicioner, tualet me dush , dhe ballkon me pamje anesore te detit Jon. I pershtatshem per 2-4 persona. Vend parkimi.
Per me shume informacion kontaktoni agjentin imobiliar ne tel :+355 69 51 96 069!

 • Afer detit
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -