Detaje mbi Pronen

Apartament luksi ne shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne Vlore20
 • Cmimi: €120,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 180 m2
 • Nr. Listimi: 545

Apartament per shitje ne qytet Vlore. Shitet apartament me nje sip prej 180 m2 i ndare ne tre dhoma gjumi , sallon me kuzhine te perbashket, 2 tualete dhe ballkon te bollshem .Plotesisht i mobiluar me nje stil modern .I pajisur me 3 kondicionere, punime cilesore , tualete me hidromasazh. Mobilimi eshte i perfshire ne cmim. Nxitoni te telefononi per nje vizite prane tij!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • kati 4
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Sistem ngrohje/ftohje
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -