Detaje mbi Pronen

Apartament luksi per shitje ne Rruga Murat Terbaçi, Vlore

Apartament luksi per shitje ne Vlore bregdet 57
 • Cmimi: €350,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 5+
 • Tualet: 3
 • Siperfaqe: 228 m2
 • Nr. Listimi: 631

Apartament luksi per shitje ne Rruga Murat Terbaçi, Vlore. Apartamenti suit me pamje te panderprere te detit dhe bregdetit te Vlores disponon ambjent sallon me akses direkt ne verande ku eshte instaluar oxhak teknologji e fundit, ambjent kuzhine me planimetri te ndare nga salloni me akses direkt ne ballkon, 3 dhoma gjumi, 3 tualet te mobiluar me vaske hitromasazh & kabine dushi, korridor i bollshem ne te gjithe gjatesine e planimetrise se apartamentit dhe me hyrje individuale ne kat. Ne siperfaqen totale ne te gjithe gjatesine e planimetrise se apartamentit dhe orientim i panderprere nga deti shtrihen 50 m2 ballkon dhe verande. Ne apartament jane perfunduar instalim i sistemit individual i kaldajes, sistemi elektrik i padukshem i kondicionimit, sistem elektrik i emergjence me prize te pavarur ne mure, sistem elektrik 3 fazor dhe instalim i furnizimit me gaz nga kati i pare si dhe dalje individuale ne ballkon. Jane montuar dyer te brendshme me brave automatike magnetike si dhe dyer dhe dritare te jashme me grile persiane marka gjermane REHAU. Dyshemeja eshte shtruar me pllake cilesore qeramike & porcelan. Mure te trajtuar me bojra cilesore. Apartamenti eshte i pershtatshem dhe si ambjent biznesi .

Per nje vizite ne apartament ju lutem kontaktoni agjencine ne tel. +355 33 205 821!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -