Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Ksamil

Apartament me qera ne Ksamil
 • Cmimi: €75
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 130 m2
 • Nr. Listimi: 407

Shtepi pushimi me qera ne Ksamil. Apartament pushimi ne Ksamil. Ne katin e dyte te nje vile 2 kateshe vetem 100 metra larg plazhit ne gjirin me te bukur te Ksamilit vetem 1 milje larg Korfuzit. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine plotesisht te mobiluar, tualet me dush, verande , oborr te gjelberuar dhe te mbyllur. Vend parkimi i disponueshem. Per pushuesit e apartamenteve ofrohet çader me 2 shezllon te garantuar me cmim ekstra. Vetem 20 m larg plazhit ofrohet sherbim bar restorant me menu tradicionale te zones, prodhime deti, midhje te fresketa te kultivuara ne liqenin e Butrintit, prodhime mishi dhe piceri.

Rezervoni tani pushimet tuaja ne ishujt e Ksamilit! Tel: +355 33 205 821

 • Afer detit
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -