Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore ne Skele

Apartament i mobiluar per qera ne Vlore
 • Cmimi: €200
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 67 m2
 • Nr. Listimi: 113

Apartament per qera ne Vlore, ne Skele.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel.+355695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -