Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore ne zonen turistike

Apartament luksoz me qera ne Vlore bregdet01
 • Cmimi: €450
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 130 m2
 • Nr. Listimi: 239

Apartament me qera ne Vlore ne zonen turistike. Akses direkt ne shetitoren buze detit, 2+1 me pamje ballore te detit dhe qytetit te Vlores. Mobilim i ri dhe modern, disponon sistem ngrohje ne gjithe apartamentin.

Per te vizituar apartamentin ju lutem na kontakton ne telefonin +355695196069 ose dergoni email: danushi@propertyinvlora.com !

 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -