Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore, Rruga Demokracia

Apartament 120 m2 me qera ne Vlore 1
 • Cmimi: €150
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 721

 • Ballkon
 • Garazh
 • I pamobiluar
 • Ne rruge kryesore
 • Oborr

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -