Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 me qera ne Vlore, Rruga Haziz Xhyheri.

20160825_104148
 • Cmimi: €200
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 112 m2
 • Nr. Listimi: 764
 • Statusi: I DHENE

Apartament 2+1 me qera ne Vlore, Rruga Haziz Xhyheri.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 5
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -