Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore, Rruga Murat Terbaci

Apartament per qera ne Vlore.15
 • Cmimi: €300
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 100 m2
 • Nr. Listimi: 405

Apartament me qera ne Vlore, Rruga Murat Terbaci. Apartament papafingo ne katin 9 -te e pozicionuar ne rezidence e re me ashensor vetem 50 metra larg plazhit. Apartamenti disponon dhome gjumi, sallon dhe kuzhine plotesisht te pajisur, tualet me kabine dushi dhe 140 m2 verande me pamje te detit. I pershtatshem per 4-6 persona. Disponon ajer te kondicionuar ne sallon dhe dhome gjumi, hapesire e bollshme dhe komode.

Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -