Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore, Rruga Pavlo Flloko

Apartament me qera ne Vlore 60m2.1
 • Cmimi: €120
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 60 m2
 • Nr. Listimi: 813

Apartament me qera ne Vlore, Rruga Pavlo Flloko.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 4
 • Ne rruge kryesore
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -