Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova

20180630_123528
 • Cmimi: €200
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 50 m2
 • Nr. Listimi: 843

Apartament i mobiluar me qera ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova. Disponon verande te bollshme me pamje te panderprere te detit dhe shetitores bregdetare.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Verande

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -