Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore, tek Posta e Coles

Apartament 1+1 me qera tek Posta e Coles Vlore.1
  • Cmimi: €120
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 60 m2
  • Nr. Listimi: 825

Apartament me qera ne Vlore, tek Posta e Coles.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

  • I mobiluar
  • Prane rruges kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -