Detaje mbi Pronen

Apartament 1+1 për qera në Vlorë, Uji i Ftohtë

Apartament ne Vlore 0
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 60 m2
 • Nr. Listimi: 699

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -