Detaje mbi Pronen

Apartament i mobiluar per qera ne bregdet Vlore

VLUU L210 / Samsung L210
 • Cmimi: €300
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 104 m2
 • Nr. Listimi: 617

Apartament 2+1 per qera ne bregdet Vlore. Apartament ndodhet ne katin e 5te te nje objekti te ri prane Plazhit te Ri Vlore. Disponon dy dhoma gjumi, sallon me ambjent kuzhine, tualet dhe ballkon te bollshem. Plotesisht i mobiluar me nje stil moden.
Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • kati 5
 • Kondicioner
 • Prane Shetitores buze detit
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -