Detaje mbi Pronen

Apartament modern per qera ne Vlore ne qender.

Apartamentme qera ne Vlore76
 • Cmimi: €400
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 125 m2
 • Nr. Listimi: 563

Apartament modern per qera ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje rezidence me ashensor ne qender te qytetit Vlore. Plotesisht i mobiluar me nje stil modern. Disponon dy dhoma gjumi, ambient salloni te perbashket me kend kuzhine me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, dy tualete dhe ballkon me pamje panoramike te gjirit te Vlores . I pajisur me kondicioner. Per qera afatgjate.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -