Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Himare, Spile

Apartament per shitje ne Himare Spile4
  • Cmimi: €65,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 3
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 115 m2
  • Nr. Listimi: 661

Apartament per shitje ne Himare, Spile. Disponon 3 dhoma gjumi, sallon & kend kuzhine te mobiluar, korridor, tualet dhe ballkon & vend parkimi. Apartamenti mund te pershtatet lehtesisht ne 2 apartamente, studio dhe 1+1.

Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne +355 695196069!

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -