Detaje mbi Pronen

Apartament ne shitje ne Orikum

Apartament per shitje ne Orikum1
 • Cmimi: €35,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 602

Apartament per shitje ne Orikum Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te re me ashensor ne katin e 4-t. Disponon nje siperfaqe 65m2 e ndare ne nje dhome gjumi , dhome ndenje me kuzhine ,tualet dhe ballkon 8m2. Planimetri funksionale dhe plot drite. Plotesisht i mobiluar me nje mobilim modern. I pajisur me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Pamje panoramike te gjirit te Vlores. Cmimi i diskutueshem .Me vertetim pronesie. Investoni tani per pushimet tuaja!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni !

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 4
 • Me certifikate pronesie
 • Prane Shetitores buze detit
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -