Detaje mbi Pronen

Apartament ne shitje ne Vlore Albania

Apartament per shitje ne Vlore Trasballkanine10
 • Cmimi: €99,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 4
 • Tualet: 3
 • Siperfaqe: 170 m2
 • Nr. Listimi: 609

Apartament per shitje ne Vlore . Ndodhet ne katin e fundit te nje rezidence te re prane rruges Trasballkanike ne qytet. Disponon pese ambiente dhoma , tre tualete dhe verande te madhe me pamje te ishullit te Sazanit dhe detit Aderiatik. Hapsira te bollshme plote drite. I pamobiluar .Cati druri dhe paisje sanitare cilesore.Me certifikat pronesie.
Per me shume informacion kontakto me agjentin imobiliar ne tel: 355 69 51 96 069!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje nga deti
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -