Detaje mbi Pronen

Apartament ne shitje ne Vlore, Lgj: Pavarsia

Apartament per shitje ne Vlore18
 • Cmimi: €78,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 4
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 156 m2
 • Nr. Listimi: 559

Apartament ne shitje ne Vlore, Lgj: Pavarsia. Ndoshet ne katin e 8-te te nje rezidence te re me ashensor, me akses te menjehershem ne Rrugen Gjergj Araniti. Plotesisht i mobiluar, disponon 3 dhoma gjumi, nje ambient gatimi dhe ngrenie, sallon te bollshem, 2 tualete dhe 2 ballkone. me certifikat pronesie.
Per me shume informacion na kontaktoni !

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -