Detaje mbi Pronen

Apartament ne shitje ne Vlore ne Bulevardin Kryesor.

IMG_1556
 • Cmimi: €299,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 3
 • Siperfaqe: 420 m2
 • Nr. Listimi: 610

Apartament ne shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit ne bulevardin kryesor ne nje nga zonat me te kerkuara.Pozicionohet ne katin e fundit te nje objekti dhe ka pamje panoramike te qytetit dhe detit. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me nje mobilim mjaft te vecante dhe luksoz. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi 2 kuzhina 2 sallone te medha 3 tualete dhe ballkone ne gjithe planimetrine e apartamentit. I instaluar sistem individual ngrohje. Apartamenti disponon certifikaten e pronesise.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -