Detaje mbi Pronen

Apartament ne shitje buze detit Vlore

CIMG2632
 • Cmimi: €90,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 104 m2
 • Nr. Listimi: 296

Apartament per shitje ne katin e tete te nje kompleksi rezidencial ne shetitoren buze detit. Disponon ambjent te perbashket ndenje & ngrenie, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe dy ballkone. Planimetri funksionale dhe plot drite. Nga ballkoni mund te shihni pamje te detit dhe gadishullit te Karaburunit. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim. Punime shume cilesore dhe administrim te ambjenteve te perbashketa.

Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Me certifikat pronesie
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -