Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyheri.

apartament ne vlore 02
 • Cmimi: €80,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 101 m2
 • Nr. Listimi: 436

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyheri. Apartamenti ndodhet ne rezidence prane shetitores bregdetare. Disponon 2 dhoma gjumi,1 ambjent ne plan te hapur sallon & kend kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje anesore te detit.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 7
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -