Detaje mbi Pronen

Apartament ne Vlore per shitje

apartamente ne vlore 03
  • Cmimi: €126,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 84.4 m2
  • Nr. Listimi: 480

Apartament ne Vlore per shitje.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri residencial nga me te vecantet i cili ndodhet ne nje nga zonat me te bukura turistike te bregdetit te Vlores.Kompleksi eshte i perbere nga ndertesa 3-4 kate me nga dy apartamente ne cdo kat.Ndertim mjaft cilesor dhe dhe pamje shume panoramike jane disa nga karakteristikat e ketij kompleksi rezidencial turistik.Ne dispozicion te apartamenteve do te kete dhe pishina si dhe ambjente te gjelberuara dhe parkim.Per me shume info na kontaktoni.

  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -