Detaje mbi Pronen

Apartament papafingo per shitje ne Lungomare ne Vlore.

Salloni & kendi i kuzhines
 • Cmimi: €157,500
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 250 m2

Apartament papafingo per shitje ne Lungomare ne Vlore.
Apartament per shitje ne Vlore bregdet, me sip.100 m2 + 150 m2 verande, Cmimi 157.500 €.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Rezidence e re
 • Verande

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -